O nás

My v Book Journalu patříme mezi milovníky knih. Přidejte se k nám do klubu.

Na našem knižním blogu najdete od každého něco. Ale určitě je všem jasné, že všechno bude spojeno s knihami. Protože knihy a čtení je naší nejoblíbenější dvojicí a doufáme tedy, že to platí i pro vás.

Kniha je nejlepší přítel člověka

Čtení je nejlepší způsob, jak získat nové znalosti či novou inspiraci. V současné době, kdy většina lidí nemá tolik času na čtení zdlouhavých knih, jsme se rozhodli vytvořit blog s krátkými recenzemi těch nejlepších knih všech dob, ale i těch nových a méně známých.

Naším posláním je sdílet naši lásku ke knihám a podporovat vás ve čtení a ne jen za účelem získání nových znalostí, ale hlavně i pro potěšení. Čtení nemusí být váš nový koníček. Určitě byste nám tím udělali velikou radost, pokud by se tak stalo. Pokud si najdete alespoň dvacet minut denně na čtení, jste na dobré cestě.

Book Journal je tady pro Vás s nejlépe a upřímně publikovanými knižními recenzemi, s novými autory nebo taky s těmi oblíbenými a již světově známými autory. Book Journal je Váš specialistou přes knihy.

My v Book Journalu věříme, že každá napsaná kniha stojí za přečtení a jejich autor by měl být značně uznán za jeho dílo. Věříme také, že knižní blogy jsou o konzistenci a že jejich hlavní cílem je informovat čtenáře o novinkách na knižním trhu, nových autorech či recenzích.

Pokud se sami sebe ptáte, jakou knihu si mám přečíst dál? Tak Vás ještě jednou vítám v Book Journalu. Jste na správné stránce. Zabrouzdejte po našem blogu a my věříme, že zde najdete všechno, co potřebujete.

Jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně knih nebo autora. Napište nám. Obraťte se na nás s čímkoliv na naší stránce Kontaktujte nás.

Jsme tady pro vás!